Parkmanager Emily de Bree heeft onlangs kennisgemaakt met Jeffrey Lensen: de nieuwe wijkagent voor Bedrijvenpark HoogTij.
Tijdens het gesprek is onder meer gesproken over de veiligheid op het bedrijvenpark, de samenwerking met ondernemers en de rol van het Parkmanagement bij het signaleren van aandachtspunten.
Met deze kennismaking is de basis gelegd voor een goede samenwerking, zodat ondernemers ook in de toekomst kunnen rekenen op korte lijnen en een veilige werkomgeving op HoogTij. Wij kijken uit naar een constructieve samenwerking met Jeffrey Lensen als nieuwe wijkagent.
« TerugGeen agenda items beschikbaar
Strategisch gelegen vlakbij Schiphol en de Amsterdamse haven is HoogTij dé plek voor vestiging van uw bedrijf. Uitstekend bereikbaar over land en over water dankzij de ligging aan het Noordzeekanaal.
HoogTij
Een stijlvol bedrijvenpark